Remontując dach, nie zapomnij o detalach np. o ofasowaniu komina
Często tak bardzo skupiamy się na ogólnym odbiorze świeżo położonego dachu, że zapominamy o detalach, które przecież w dużej mierze stanowią świadectwo jakości wykonania całego remontu.

Oczywiście, bardzo się cieszę, że Twój dom wygląda jak nowy po zamontowaniu pokrycia dachowego. Z pewnością jest to zamiana in plus i nie zamierzam nawet z tym polemizować. Chcę jedynie, byś w tym zachwycie nie zapomniał detalach wykończeniowych takich jak rynny, wiatrownice czy ofasowanie komina.

Zwróć proszę uwagę na to, że te wszystkie elementy są montowane w, nazwijmy to, czułych punktach dachu. Tam, gdzie ten może np. przeciekać albo ulec innemu uszkodzeniu. Dlatego tak istotne jest, by te elementy wykończeniowe były zamontowanie porządnie, zgodnie z dekarską sztuką. Musisz tego pilnować równie mocno jak porządnego mierzenia powierzchni dachu na samym początku remontu pokrycia dachowego. I nie ma zmiłuj, nie ma miejsca na wybaczenie błędów popełnionych dekarzy. Więcej na http://www.malowanie-dachow.pl/